T9GS1L24-12
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9GS1L24
T9GS1L24-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield T9GS1L24-12, 12VDC bobine sahip genel amaçlı güç rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontağı ile 30A'e kadar anahtarlama kapasitesine sahip olup, 480VAC maksimum gerilimde çalışabilir. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemesi ile yüksek elektrik iletkenliği sağlar. 75mA bobinlemesi ile düşük güç tüketimi yapan bu rölede 15ms işletme ve 22ms serbest bırakma süreleri vardır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve tam sealed korumalı tasarımı ile endüstriyel uygulamalar, otomotiv sistemleri, elektrik panelleri ve otomasyon devrelerinde kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'ye direkt lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 480VAC - Max