T9ES5D14-12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9ES5D14
T9ES5D14-12 Hakkında
T9ES5D14-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobini ile 20A anahtarlama kapasitesine sahip SPDT (1 Form C) kontağı bulunur. AgSnOInO kontakt malzemesi ile 250VAC'e kadar anahtarlayabilir. 83.3mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimi sağlar. 15ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip, fully sealed yapısıyla elektromanyetik uyumluluğu iyidir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklığında çalışır. PC pin terminator ile PCB montajı yapılır. Endüstriyel kontrol, otomotiv, otomasyon ve denetleme sistemlerinde kullanılan standart bir röledir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 83.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC - Max