T9AV5L22-12
T9AV5L22-12
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9AV5L22
T9AV5L22-12 Hakkında
T9AV5L22-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobine sahip olup, 20 Amper kontakt kapasitesine ve SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahiptir. Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi kullanılmıştır. 77.4 mA bobini akımı, 15 ms işletme ve serbest bırakma süreleri ile karakterize edilir. Must Operate voltajı 9 VDC, Must Release voltajı 1.2 VDC'dir. 277VAC maksimum anahtarlama voltajında çalışabilir. Class F bobini izolasyonu ve mühürlü yapı ile elektromanyetik kontaminasyondan korunur. -55°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through Hole montajı için tasarlanmıştır. İçeriden enerji kontrolü, elektrik şebekeleri, kumanda sistemleri ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 77.4 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Part Status Active
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 277VAC - Max