T9AS5D24-12
T9AS5D24-12
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9AS5D24
T9AS5D24-12 Hakkında
T9AS5D24-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı bir güç rölesidır. 12VDC bobini ile çalışan bu rölede, 83.3mA coil akımı ve 20A maksimum kontakt akımı bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu sayesinde değiştirme uygulamalarında kullanılabilir. AgSnOInO kontakt malzemesi ile 277VAC'ye kadar anahtarlama yapabilen bu rölede, 15ms işletme ve açılma süreleri mevcuttur. -55°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlayan sealed tip yapısı ile endüstriyel ortamlarda, kontrol devreleri, otomasyon sistemleri ve denetim uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 83.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Max