T9AS1L22-12
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9AS1L22
T9AS1L22-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen T9AS1L22-12, 30A kapasiteli genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu ve Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi kullanılmıştır. 75 mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahip olan röle, 15 ms işletme ve açılma sürelerine sahiptir. -55°C ile 85°C arasında stabil çalışması ve tam sealed yapısı, endüstriyel ortamlar için uygun hale getirmektedir. 277VAC maximum switching voltajı ile AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı sayesinde PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Max