T92S7D12-12
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T92S7D12
T92S7D12-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield T92S7D12-12, genel amaçlı elektromanyetik röle olarak tasarlanmış 30 Amper kapasiteli güç rölesıdır. 12VDC coil voltajında çalışan bu DPST-NO (2 Form A) kontağa sahip röle, 277VAC nominal anahtarlama voltajına kadar uygulamalarda kullanılabilir. Silver Cadmium Oxide kontakt materyali ile üretilen komponent, 140 mA bobinin akımı ile 15 ms işletme ve serbest bırakma zamanlarına sahiptir. -55°C ile 85°C arasında güvenilir çalışan, tamamen kapalı (sealed) yapısı sayesinde endüstriyel ortamlarda, motor kontrolü, güç dağıtımı ve otomasyon sistemlerinde uygulanır. Through Hole montajla PCB'ye sabitlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 140 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Release Time 15 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Nom