T92S7A12-24
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T92S7A12
T92S7A12-24 Hakkında
T92S7A12-24, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 24VAC bobinle çalışan bu röle, 30A anahtarlama kapasitesine sahip DPST-NO (2 Form A) kontakt konfigürasyonu ile tasarlanmıştır. Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi ile 277VAC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. 167mA bobin akımı, 15ms işletme ve serbest bırakma süresiyle endüstriyel kontrolü, makine otomasyonunu, elektriksel dağıtım sistemlerini ve HVAC uygulamalarını destekler. -55°C ile 65°C sıcaklık aralığında çalışan ve tam koruma sağlayan bu röle, PCB üzerine pin montajı için uygun şekilde tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 167 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 2.4 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Release Time 15 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Nom