T92P7A22-120
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T92P7A22
T92P7A22-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield T92P7A22-120, 30 amper kapasiteli genel amaçlı elektromanyetik röle. 120VAC bobini ile çalışan bu DPST-NO (2 Form A) tipi röle, gemi endüstrisinden otomotiv ve endüstriyel kontrol sistemlerine kadar geniş uygulamalarda kullanılır. AgCdO (Silver Cadmium Oxide) temas malzemesi ile yüksek güvenilirlik sağlar. Chassis mount tipi montaj ile Panel ve endüstriyel kontrol panosuna kolay entegrasyon sunar. -55°C ile +65°C arasında çalışan bu röle, 15ms işletme ve serbest bırakma zamanlarıyla hızlı yanıt gerekli uygulamalara uygundur. 277VAC'ye kadar geçiş gerilimi ile ağır yük kontrolü yapabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 12 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 277VAC - Nom