T90N1D12-12-19
RELAY PWR
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T90N1D12
T90N1D12-12-19 Hakkında
T90N1D12-12-19, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 30A anahtarlama kapasitesine sahip Silver Cadmium Oxide kontaktlar bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonu ile tek bir anahtarlama fonksiyonu gerçekleştirir. 240VAC veya 28VDC'ye kadar voltajları kontrol edebilir. 15ms işletme ve serbest bırakma süreleri ile hızlı yanıt sağlar. -55°C ile 85°C arasında çalışan bu rölede Class F coil izolasyonu kullanılmıştır. Through-hole montajı ve PC pin termination stiliyle endüstriyel uygulamalar, denetim devreleri ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 77.4 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 240VAC, 28VDC - Max