T7NS5D1-24
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T7NS5D1
T7NS5D1-24 Hakkında
T7NS5D1-24, TE Connectivity tarafından üretilen genel amaçlı SPDT (Single Pole Double Throw) güç rölesidirörü. 24VDC bobini ile çalışan bu rölede 10A anahtarlama kapasitesi bulunmaktadır. AgCdO (Gümüş Kadmiyum Oksit) temas malzemesi, 240VAC veya 28VDC'ye kadar anahtarlama gerilimleri desteği sunar. 9ms çalışma ve 5ms bırakma süreleri ile hızlı komütasyon sağlar. -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklığına sahip olan ve tam kaynaksız (fully sealed) tasarıma sahip bu rölö, endüstriyel kontrol, otomasyon ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. PC pin tarzı konnektörleri sayesinde PCB'ye kolay monte edilir. Ürün şu anda Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 15 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 9 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 240VAC, 28VDC - Max