T52M1107M035C0100
T52M1107M035C0100
Üretici
Paket/Kılıf
2924 (7361 Metric)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Features General Purpose
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code M1
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2924 (7361 Metric)
Part Status Active
Tolerance ±20%
Type Molded
Voltage - Rated 35 V