T50D336M025C0100
T50D336M025C0100
Parametre Değer
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Features Automotive
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code D
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Type Molded
Voltage - Rated 25 V