T50D336M016C0070
T50D336M016C0070
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100kHz
Features Automotive
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code D
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Type Molded
Voltage - Rated 16 V