T50D227M010C0040
T50D227M010C0040
Parametre Değer
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100kHz
Features Automotive
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code D
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Type Molded
Voltage - Rated 10 V