T18SP6FF100QPMA
T18SP6FF100QPMA 4PIN EURO 6IN PU
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T18SP6FF100QPMA
T18SP6FF100QPMA Hakkında
T18SP6FF100QPMA, Banner Engineering tarafından üretilen endüstriyel fotoelektrik optik sensördür. Background suppression (arka plan bastırma) sensing yöntemi kullanarak nesnelerin algılanmasını sağlar. Infrared ışık kaynağı ile çalışan sensör, PNP çıkış konfigürasyonuna sahip olup Dark-ON ve Light-ON modları seçilebilir. 10-30V arası besleme gerilimi ile 3ms yanıt süresi sunmaktadır. NEMA 6P, IEC IP67 ve IEC IP69K koruma sınıfına sahip olan bu sensör, ağır endüstriyel ortamlarda, oto sanayisi, ambalaj makineleri, kimya ve gıda endüstrisinde nesne tespiti uygulamalarında kullanılmaktadır. M18 başlıklı, 6 inç PU kablolu euro konnektörlü versiyondur. -40°C ile +70°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connection Method Connector
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67, IEC IP69K
Light Source Infrared
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Sensing Method Background Suppression
Voltage - Supply 10V ~ 30V