T18-2VPFF50IR-2M
PHOTO SEN IR 50MM COMP PNP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T18-2VPFF50IR
T18-2VPFF50IR-2M Hakkında
Banner Engineering T18-2VPFF50IR-2M, 50mm kompakt fotoelektrik optik sensördür. Infrared LED ışık kaynağı ile background suppression algılama yöntemi kullanan bu sensör, karanlık ortamda açık ve açık ortamda kapalı çalışan PNP çıkış yapılandırması sunar. IP67, IP68 ve IP69K koruma derecelerine sahip olan cihaz, -40°C ile 70°C arasında çalışabilen, 10V-30V besleme gerilimi gerektiren endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. 1.5ms yanıt süresi ile hızlı tepki veren sensör, kablolu bağlantı ile kullanılır. Ambalaj malzemeleri, makine mühendisliği ve otomasyonda yaygın olarak tercih edilir.
Connection Method Cable
Ingress Protection IEC IP67, IEC IP68,IEC IP69K
Light Source Infrared LED
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON
Part Status Active
Response Time 1.5ms
Sensing Method Background Suppression
Voltage - Supply 10V ~ 30V