SZNZ8F3V3MX2WT5G
3.3V ZENER STANDARD TOLERANCE IN
Seri / Aile Numarası
SZNZ8F3V3
SZNZ8F3V3MX2WT5G Hakkında
onsemi tarafından üretilen SZNZ8F3V3MX2WT5G, 3.3V nominal voltajlı standart toleranslı Zener diyottur. Surface mount wettable flank paketlemesi (2-XDFN 1x0.6) ile sunulan bu bileşen, 250 mW güç kapasitesine sahiptir. Maksimum 100 Ohm impedanslı, ±7.58% toleranslı tasarımı ile voltaj regülasyon ve proteksiyon uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışır. 1V'de 10 µA ters sızıntı akımı ve 10 mA'de 900 mV forward voltajı özellikleriyle, anahtarlama devreleri, güç kaynakları ve sinyal yolu koruması gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±7.58%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V