SZNZ8F18VMX2WT5G
18V ZENER STANDARD TOLERANCE IN
Seri / Aile Numarası
SZNZ8F18VMX2WT5G
SZNZ8F18VMX2WT5G Hakkında
SZNZ8F18VMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 18V nominal gerilimli standart toleranslı zener diyottur. Surface mount, wettable flank montaj türü ile 2-XDFN (1x0.6mm) paket içerisinde sunulmaktadır. 250mW güç kapasitesi ve ±5% tolerans ile voltaj regülasyon, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında, 14V ters gerilimde 100nA sızıntı akımı ve maksimum 50 Ohm impedans karakteristiğine sahiptir. Forward gerilim 10mA akımda 900mV'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V