SZNZ8F11VMX2WT5G
11V ZENER STANDARD TOLERANCE IN
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
SZNZ8F11VMX2WT5G
SZNZ8F11VMX2WT5G Hakkında
onsemi tarafından üretilen SZNZ8F11VMX2WT5G, 11V nominal gerilime sahip standart toleranslı Zener diyottur. Surface Mount, Wettable Flank montaj tipiyle 2-XDFN (1x0.6mm) paketinde sunulmaktadır. 250mW maksimum güç seviyesinde çalışan bu bileşen, ±5% tolerans ile 30 Ohm maksimum empedansa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Reverse leakage akım 8V'de 100nA'dir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V