SZNZ3F12VT1G
DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
SZNZ3F12VT
SZNZ3F12VT1G Hakkında
SZNZ3F12VT1G, onsemi tarafından üretilen 12V nominal voltajlı Zener diyottur. 800mW güç kapasitesi ile 60 Ohm maksimum impedansına sahip bu bileşen, SOD-323F yüzey montajlı paketinde sunulmaktadır. -65°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 100 nA ters yönlü sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, 1.3V forward voltajı ve ±5.42% toleransı ile hassas voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. Başlıca uygulama alanları arasında güç kaynakları, analog filtreler, sinyal kısıtlaması ve transiyent koruma devreler yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-323FL
Tolerance ±5.42%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V