SZMMSZ4V7T1G
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
SZMMSZ4V7T1G
SZMMSZ4V7T1G Hakkında
SZMMSZ4V7T1G, onsemi tarafından üretilen 4.7V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç dağıtım kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. Maximum ters sızıntı akımı 2V'da 3µA, maksimum empedansı 80 Ohm olarak belirlenmiştir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu zener diyot, voltaj düzenlemesi, koruma devreleri, referans voltaj kaynakları ve sinyal sınırlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 10mA akımda ileri gerilimi maksimum 900mV'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V