SZMMSZ27T1G
DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
SZMMSZ27T1G
SZMMSZ27T1G Hakkında
SZMMSZ27T1G, onsemi tarafından üretilen 27V nominal gerilimde çalışan Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketi içerisinde sunulan bu bileşen, maksimum 500mW güç tüketebilir. ±5% toleransla üretilmiş olan komponent, 50nA ters kaçak akımı (18.9V'de) ve 80Ω maksimum empedansa sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10mA ileriye doğru akımda maksimum 900mV ileri gerilim düşümü gösterir. Voltaj regülasyon devreleri, aşırı voltaj koruması, referans voltaj uygulamaları ve sinyal sınırlama devreleri gibi elektronik uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir Zener diyottur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V