SZMMSZ20T1G
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
SZMMSZ20T1G
SZMMSZ20T1G Hakkında
SZMMSZ20T1G, onsemi tarafından üretilen 20V nominal voltajda Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç kapasitesi ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% voltaj toleransı, 55 Ohms maksimum impedans ve 50 nA @ 14V ters kaçak akımı değerleri ile karakterize edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, sinyal koruması ve voltaj referansı devrelerinde uygulanır. 900 mV ileri gerilim düşüşü (10 mA'de) özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V