SZMMSZ10T3G
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
SZMMSZ10T3G
SZMMSZ10T3G Hakkında
SZMMSZ10T3G, onsemi tarafından üretilen 10V nominal voltajda Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç yayınlama kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile sağlanan 10V Zener voltajı, voltaj regülasyonu ve gerilim sınırlama uygulamalarında kullanılır. 200nA ters kaçak akımı ve 20 Ohm maksimum empedans (Zzt) ile düşük güçlü devrelerde voltaj referansı oluşturmada, gerilim koruması sağlamada ve sinyal şekillendirmede yaygın olarak uygulanır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V