SZMMSZ10T1G
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
SZMMSZ10T1G
SZMMSZ10T1G Hakkında
SZMMSZ10T1G, onsemi tarafından üretilen 10V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 500mW maksimum güç dağıtabilir. ±5% tolerans ile ±5% tolerans ile belirtilen Zener gerilimi, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 7V reverse gerilimde 200nA sızıntı akımı ve maksimum 20 Ohm impedans değeri ile standart voltaj referans ve transiyent koruma devrelerinde uygulanmaya uygundur. -55°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V