SZMM5Z6V2ST5G
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD523
Seri / Aile Numarası
SZMM5Z6V2ST5G
SZMM5Z6V2ST5G Hakkında
SZMM5Z6V2ST5G, onsemi tarafından üretilen 6.2V nominal voltajda zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount SOD-523 paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 10 Ohm maksimum impedans değeri ve 3 µA (4V'de) ters sızıntı akımı ile düşük güç uygulamalarında voltaj referansı, devre koruması ve sinyal klipleme işlevlerini gerçekleştirmek için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2.18%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V