SZMM5Z43VT1G
ZEN SOD523 LOW IZ REG 0.5W 43V
Seri / Aile Numarası
SZMM5Z43VT
SZMM5Z43VT1G Hakkında
SZMM5Z43VT1G, onsemi tarafından üretilen 43V nominal Zener diyottur. SOD-523 (SC-79) paketinde sunulan bu düşük sızıntı akımı bileşeni, 500mW güç yeteneğine sahiptir. 150 Ohm maksimum impedans değeri ile düşük dinamik direnç sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu komponentin ters yönde sızıntı akımı 30.1V'da 50nA'dır. İleri yönde maksimum gerilim 10mA'da 900mV'tur. Voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±6.98% tolerans ile üretilen bu bileşen, kompakt SMD tasarımı nedeniyle yüksek yoğunluklu PCB'lerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6.98%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V