SZMM5Z33VT5GF
SZMM5Z33VT5G/SOD523/SC-79
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
SZMM5Z33VT
SZMM5Z33VT5GF Hakkında
SZMM5Z33VT5GF, Nexperia tarafından üretilen 33V nominal zener gerilimi ile tekil zener diyottur. SC-79/SOD-523 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç yayabilir ve ±2% gerilim toleransı ile üretilmiştir. Maksimum 80 Ohm empedans değeri ve 23.1V'ta 50nA ters yön sızıntı akımı özellikleri bulunmaktadır. 150°C'ye kadar işletme sıcaklığına dayanabilen bu diyot, gerilim stabilizasyonu, aşırı gerilim koruması ve sinyal kısıtlama uygulamalarında kullanılır. 1.1V ileriye doğru gerilim düşümü ile 100mA'de çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V