SZMM5Z2V7T5GF
SZMM5Z2V7T5G/SOD523/SC-79
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
SZMM5Z2V7T5G
SZMM5Z2V7T5GF Hakkında
Nexperia tarafından üretilen SZMM5Z2V7T5GF, 2.7V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyotudur. 300mW maksimum güç derecelendirmesi ile kompakt SC-79/SOD-523 yüzey montajlı paket içinde sunulur. ±2% Zener voltajı toleransı ve 100 Ohm maksimum empedansı ile stabilize edici devreler, voltaj referans uygulamaları ve aşırı voltaj koruması için tasarlanmıştır. 1V ters kırılım voltajında 20µA ters sızıntı akımı ve maksimum 1.1V ileri gerilimi özellikleriyle düşük güçlü analog ve dijital elektronik devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V