SZMM3Z11VT1G
DIODE ZENER 11V 300MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
SZMM3Z11VT
SZMM3Z11VT1G Hakkında
SZMM3Z11VT1G, onsemi tarafından üretilen 11V nominal voltajlı zener diyottur. SC-76 (SOD-323) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 300 mW güç dağıtabilir ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 20 Ohm impedansı ve 100 nA ters sızıntı akımı (8V'de) ile karakterize edilmiştir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, transient koruma, şok bastırma ve devre koruma uygulamalarında kullanılır. Kompakt boyutu yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V