SZBZX84C47LT1G
DIODE ZENER 47V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
SZBZX84C47LT
SZBZX84C47LT1G Hakkında
SZBZX84C47LT1G, onsemi tarafından üretilen 47V nominal gerilime sahip bir tekil Zener diyotudur. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, 225 mW'lık maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. ±6% tolerans aralığında sıfırlanan bu diyot, -65°C ile +150°C arasındaki çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde kullanılabilir. 170 Ohm maksimum empedansı ve 50 nA ters kaçak akımı (32.9V'da) ile kararlı bir gerilim referansı sağlar. Gerilim regülasyon devreleri, aşırı gerilim koruması, gerilim sabitleyici uygulamalar ve sinyal budama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Forward gerilimi 10 mA'de maksimum 900 mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 32.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 170 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V