SZBZX84C27ET3G
DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
SZBZX84C27
SZBZX84C27ET3G Hakkında
SZBZX84C27ET3G, onsemi tarafından üretilen 27V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 225 mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SOT-23-3 (TO-236) yüzey montajlı paketinde sunulmaktadır. ±7% tolerans ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilen bileşen, 80 Ohm maksimum impedans ve 50 nA ters kaçak akımı özellikleriyle sahip olup, düşük güçlü endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerine uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V