SZBZX84C24LT3
DIODE ZENER .225W SPC SOT23
Seri / Aile Numarası
SZBZX84C24LT3
SZBZX84C24LT3 Hakkında
SZBZX84C24LT3, Rochester Electronics tarafından üretilen 24V nominal değerine sahip tek zener diyottur. 225mW güç kapasitesi ile kompakt SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, 70 Ohm maksimum empedans ve ±6% tolerans oranı ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan cihaz, 16.8V ters gerilimdeki 50nA sızıntı akımı ile düşük güç tüketim özellikleri sunar. Anlog devreler, güç kaynakları ve sinyal koruma devreleri başta olmak üzere çeşitli elektronik uygulamalarda voltaj stabilizasyonu ve over-voltage koruması sağlamak için uygun bir tercih olarak tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V