SZBZX84B10LT1G
DIODE ZENER 3.3V 250MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SZBZX84B10LT1G
SZBZX84B10LT1G Hakkında
SZBZX84B10LT1G, onsemi tarafından üretilen 3.3V nominal voltajda Zener diyottur. 250mW güç derecelendirmesi ile düşük güçlü uygulamalarda gerilim regülasyonu ve koruma işlevleri için tasarlanmıştır. SOT-23-3 yüzey montaj paketi ile kompakt devre tasarımlarına uyumludur. ±5% voltaj toleransı, 20Ω maksimum impedans ve 200nA ters sızıntı akımı teknik özellikleri sayesinde voltaj referans, gerilim sınırlayıcı ve ESD koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri için uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V