SXR682M6R3ST
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SXR682M6R3ST
SXR682M6R3ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SXR682M6R3ST, 6800µF kapasitesi ve 6.3V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 70mOhm'dur. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. Ripple current kapasitesi 100kHz'de 1.81A, 120Hz'de 1.086A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans alanında bulunmaktadır. Güç kaynakları, audio amplifikasyonu ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Part status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.086 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V