SXR471M016ST
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SXR471M016ST
SXR471M016ST Hakkında
SXR471M016ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 16V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı destekleyen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 450mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 4000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100kHz'de 650mA ve 120Hz'de 390mAdir. Polar yapısı gereği doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 450mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V