SXR470M100ST
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SXR470M100ST
SXR470M100ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SXR470M100ST, 47 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile belirtilmiştir. Kondansatör -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. 1.98Ohm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. Yüksek frekans ripple akımı 100 kHz'de 600 mA, düşük frekans ripple akımı ise 120 Hz'de 276 mA toleransındadır. Radyal kutulu paket tipinde olup Through Hole montajını destekler. Ürün durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.98Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 276 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V