SXR331M050ST
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SXR331M050ST
SXR331M050ST Hakkında
SXR331M050ST, WEC tarafından üretilen 330µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saatlik ömür özellikleri vardır. 120Hz'de 400mOhm ESR değeri, 120Hz'de 529mA ve 100kHz'de 1.15A ripple akımı özellikleri bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 529 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V