SXR151M6R3ST
CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SXR151M6R3ST
SXR151M6R3ST Hakkında
SXR151M6R3ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 150µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömre sahiptir. 120 Hz'de 1.95Ω ESR ve 100 kHz'de 210 mA ripple current kapasitesi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar polarizasyona sahip olan bu kondansatör, endüstriyel elektronik devrelerde, power supply uygulamalarında ve filtering işlemleri gereken genel amaçlı tasarımlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.95Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 126 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V