SXR122M050ST
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SXR122M050ST
SXR122M050ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SXR122M050ST, 1200µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 110mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile tipik güç kaynağı filtreleme, destek filtreleme ve genel analog uygulamalarında kullanıma uygundur. Ripple current kapasitesi 100kHz'de 2.03A, 120Hz'de 933.8mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 933.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V