STTH25M06FP
600V, 25A, ULTRAFAST DIODE
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
STTH25M06FP
STTH25M06FP Hakkında
STTH25M06FP, STMicroelectronics tarafından üretilen 600V, 25A rated ultrafast doğrultma diyotudur. TO-220-2 paket ile Through Hole montajı destekleyen bu komponentin ortalama doğrultulmuş akımı 25A, maksimum reverse leakage akımı 600V'ta 60 µA'dır. 50 ns reverse recovery time (trr) ile hızlı anahtarlama özelliğine sahip olup, forward voltajı 25A'de maksimum 3.4V'tur. -40°C ile +175°C junction sıcaklık aralığında çalışan bu fast recovery diyot, güç kaynakları, SMPS devreleri, motor kontrol uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220FPAC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.4 V @ 25 A