STTH2003CG-TR
DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STTH2003CG
STTH2003CG-TR Hakkında
STTH2003CG-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 pair diyot içeren bu komponent, 300V DC reverse voltaj ve 10A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahiptir. D2PAK (TO-263) surface mount paketi ile tasarlanmıştır. 35ns reverse recovery time ile fast recovery özelliğine sahip olan STTH2003CG-TR, güç kaynakları, konvertörler, invertörler ve diğer AC/DC uygulamalarında doğrultma görevini yerine getirir. Maksimum 175°C junction sıcaklığında çalışabilen komponent, 1.25V forward voltaj düşümüne sahiptir ve 20µA reverse leakage akımı belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 300 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 10 A