STTH20002TV1
DIODE MODULE 200V 120A ISOTOP
Paket/Kılıf
ISOTOP
Seri / Aile Numarası
STTH20002TV
STTH20002TV1 Hakkında
STTH20002TV1, STMicroelectronics tarafından üretilen 200V/120A kapasiteli fast recovery diyot modülüdür. İki bağımsız diyot içeren bu komponent, ISOTOP chassis mount paketinde sunulmaktadır. 50 ns reverse recovery time ile fast recovery özelliğine sahip olan diyot, 1.05V forward voltage'a (100A'de) ve 100µA reverse leakage akımına (200V'de) sahiptir. Maksimum işletme sıcaklığı 150°C'dir. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler, schweisser uygulamaları ve diğer yüksek akımı DC doğrultama gerektiren cihazlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case ISOTOP
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISOTOP®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.05 V @ 100 A