STTH12R06DIRG
DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
STTH12R06D
STTH12R06DIRG Hakkında
STTH12R06DIRG, STMicroelectronics tarafından üretilen 600V 12A rated genel amaçlı fast recovery diyottur. TO-220AC insulated paketi ile Through Hole montajına uygundur. 45 ns reverse recovery time ve fast recovery karakteristiği ile (≤500ns, >200mA), anahtarlama uygulamalarında düşük ters kurtarma kaybı sağlar. Maksimum forward voltaj 2.9V @ 12A, maksimum reverse leakage akımı 45µA @ 600V'dur. 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler, AC-DC ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 45 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC ins
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.9 V @ 12 A