STTH10R04D
DIODE GEN PURP 400V 10A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
STTH10R04D
STTH10R04D Hakkında
STTH10R04D, STMicroelectronics tarafından üretilen 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasiteli standart rectifier diyottur. 400V maksimum ters voltaj (Vr) ile tasarlanmış olan bu bileşen, 1.7V maksimum forward voltaj (10A'da) sunmaktadır. Fast recovery tipi diyot olarak 40ns reverse recovery time ile karakterize edilir ve 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. TO-220-2 through hole paket tipinde sunulan STTH10R04D, endüstriyel güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, invertörler ve ağır elektriksel yükü olan uygulamalarda doğrultma görevlerinde kullanılır. Bileşen ürün yaşam döngüsü sonuna ulaşmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 40 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A