STSPIN32F0251TR
250 V THREE-PHASE CONTROLLER WIT
Paket/Kılıf
64-TQFP Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
STSPIN32F0251
STSPIN32F0251TR Hakkında
STSPIN32F0251TR, STMicroelectronics tarafından üretilen 250V üç fazlı motor kontrolörüdür. STM32F031x6x7 serisine dayanan bu uygulamaya özel mikrodenetleyici, ARM Cortex-M0 çekirdeği ile donatılmıştır. 32kB FLASH program belleği ve 4kB RAM'e sahip olan cihaz, endüstriyel ve ev otomasyon uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. I²C, SPI ve UART/USART ara yüzleri sayesinde çeşitli sistemlerle haberleşme imkanı sunar. 21 adet I/O pini ve 9V-20V çalışma gerilimi ile esneklik sağlar. Surface Mount 64-TQFP-EP paketinde sunulan ürün, -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma garantisi verir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Home & Industrial
Controller Series STM32F031x6x7
Core Processor ARM® Cortex®-M0
Interface I²C, SPI, UART/USART
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 21
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case 64-TQFP Exposed Pad
Part Status Active
Program Memory Type FLASH (32kB)
RAM Size 4K x 8
Supplier Device Package 64-TQFP-EP (10x10)
Voltage - Supply 9V ~ 20V