STPS8H100DEE-TR
DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
STPS8H100DEE
STPS8H100DEE-TR Hakkında
STPS8H100DEE-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen 100V 8A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. PowerFlat 3.3x3.3mm yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 8A ortalama doğrultlanmış akım ve 820mV ileri geriliminde çalışır. 175°C maksimum junction sıcaklığında, 500ns'den daha hızlı geri iyileşme zamanı sağlayan bu hızlı Schottky diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, invertörler ve enerji yönetimi uygulamalarında kullanılır. 100V ters gerilim dayanımı ve 4.5µA ters kaçak akımı ile güvenilir doğrultma performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case 8-PowerTDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerFlat™ (3.3x3.3)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 8 A