STPS80L15CY
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V MAX247
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
STPS80L15CY
STPS80L15CY Hakkında
STPS80L15CY, STMicroelectronics tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tek çift diyot içeren bu komponent, 15V maksimum reverse voltaj ve diode başına 40A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine sahiptir. TO-247-3 paketinde sunulan bileşen, 420mV maksimum ileri voltaj düşümü (40A'da) ile düşük güç kaybı sağlar. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında ve güç dönüştürücülerinde kullanılabilir. 16mA reverse leakage akımı ve 125°C maksimum bağlantı sıcaklığı ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 16 mA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAX247™
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 420 mV @ 40 A