STPS5H100B-TR
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
STPS5H100B
STPS5H100B-TR Hakkında
STPS5H100B-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen 100V/5A Schottky doğrultma diyotudur. TO-252-3 (DPak) yüzeye monte paketlemesiyle tasarlanan bu komponent, 730mV iletiş geriliminde 5A ortalama doğrultma akımı sağlar. Fast recovery özelliğiyle 500ns'den daha düşük kurtarma süresi ve 3.5µA ters sızıntı akımı sunmaktadır. Maksimum 175°C ek sıcaklığında çalışabilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor sürücüleri ve frekans kontrol devrelerinde kullanılan düşük gerilim düşüşü uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 5 A