STPS40L45CW
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
STPS40L45
STPS40L45CW Hakkında
STPS40L45CW, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. 45V maksimum reverse voltaj ve diyot başına 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Hızlı recovery özelliği ile 500ns'den küçük reverse recovery zamanı sunar. TO-247-3 paketinde gelen bu komponent, 1 çift common cathode konfigürasyonuna sahip olup, através deliği montajı için tasarlanmıştır. Forward voltaj 530mV'dur (20A'de). -55°C ile 150°C arasında çalışır. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Not: Bu parça üretimden kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 20 A